KÚRA PRO POŠKOZENOU PLEŤ

Kosmetické ošetření pro poškozenou pleť, jako je akné, jizvy po akné, kuperóza, pigmentové skvrny atd. včetně citlivé pleti s poškozenou kožní bariérou. Věkově neomezeno. V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí.

GRAPEVINE LINE THERAPY KÚRA

Kosmetické ošetření s BIO ingrediencemi s výtažky z vinné révy. Toto ošetření má výživný, hydratační, liftingový a protivráskový účinek, vhodné pro všechny typy pleti vyjma velmi mastné. 20+ V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí.

SKINBOOSTER KÚRA

Kosmetické ošetření s použitím posilujících sér (boosterů), volím dle typu pleti, zralá, suchá, normální a smíšená, problematická a aknózní. 25+ V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí.

MY SECRET BOTOPLATINUM

Luxusní kosmetické ošetření. Přírodní botox. Zlepšení vzhledu výrazových linií, expresní optická výplň vrásek. 40+ V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí a čokoládová maska.
 

DERMOKOUTEK

Nabízím dermoporadenství v péči o pleť, při řešení různých kožních problémů. Specializuji se především na atopický ekzém (i u dětí), dermatitidy, akné, pigmentové skvrny, kuperózu, atd. Termín dle dohody. Cena 500kč/30 minut. Ke kosmetickému ošetření poradenství ZDARMA.