KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření volím dle typu pleti, zahrnuje - úprava obočí, povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, hloubkové čištění, krátká kosmetická masáž, krémová nebo gelová maska, závěrečný krém.

 

KÚRA PRO POŠKOZENOU PLEŤ

Intenzivnější kosmetické ošetření pro poškozenou pleť, jako je akné, kuperóza, pigmentové skvrny atd. včetně citlivé pleti s poškozenou kožní bariérou. Věkově neomezeno. V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí, rty a alginátová maska.

GRAPEVINE LINE THERAPY KÚRA

Kosmetické ošetření s BIO ingrediencemi s výtažky z vinné révy. Toto ošetření má výživný, hydratační, liftingový a protivráskový účinek, vhodné pro všechny typy pleti vyjma velmi mastné. 20+ V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí a rty.

SKINBOOSTER KÚRA

Kosmetické ošetření s použitím posilujících sér (boosterů), volím dle typu pleti, zralá, suchá, normální a smíšená, problematická a aknózní. 25+ V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí, rty a alginátová maska.

MY SECRET BOTOPLATINUM

Luxusní kosmetické ošetření. Přírodní botox. Zlepšení vzhledu výrazových linií, expresní optická výplň vrásek. 40+ V ceně ošetření je i kompletní péče o oční okolí, rty a čokoládová maska.
 
SOUČÁSTÍ VŠECH KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ JE I PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ - ULTRAZVUK NEBO OZONIZÉR