KOSMETIKA

                                                                                                                                                

 

Pracuji s českou profesionální kosmetikou For life & Madaga, více o společnosti zde www.forlifemadaga.com/o-nas/

 

Nabízím úpravu obočí, barvení obočí a řas, epilaci horkým voskem a kosmetické ošetření, samostatné nebo s ošetřením očního okolí. Používám moderní kosmetické přístroje - napařovač, ultrazvuková špachtle, ultrazvuk, galvanická žehlička, vysokofrekvenční proudy, studené a teplé kladivo, diamantová mikrodermabraze. Provádím kosmetickou masáž, mikromasáž očního okolí a remodelling masáž. 

 

 

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ  provádím přírodní a bylinnou řadou, dle typu pleti - problematická aknózní, mastná, normální a smíšená, suchá, zralá a citlivá pleť, doporučuji od 25+ (u aknózní pleti i dříve),1x za měsíc. Hlavními účinnými látkami jsou extrakty léčivých bylin nebo mořských řas, doplněné o vitaminy, přírodní oleje, liposomy, ceramidy a jiné, pro pokožku důležité prvky.

 

Základní kosmetické ošetření zahrnuje: diagnostika, povrchové čištění pleti, peeling, napářka, hloubkové čištění pleti, kosmetická masáž, sérum (dle typu pleti), pleťová maska, úprava obočí, pleťový krém. Ošetření trvá cca 60 minut

Základní kosmetické ošetření s ošetřením očního okolí zahrnuje: diagnostika, povrchové čištění pleti, peeling, napářka, hloubkové čištění pleti, kosmetická masáž, mikromasáž očního okolí, sérum (dle typu pleti), pleťová maska, oční maska, obklad na oční okolí, úprava obočí, oční krém, pleťový krém. Ošetření trvá cca 80 minut. 

 

KÚRA PRO PROBLEMATICKOU (AKNÓZNÍ) PLEŤ je kosmetické ošetření, které má čisticí efekt, zajistí zklidnění a antibakteriální stabilizaci pleti, doporučuji 1x za měsíc, 20+

Kúra pro problematickou (aknózní) pleť zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, změkčující gel, hloubkové čištění pleti, zklidňující ampule nebo ampule na aknózní pleť, bylinná tonizační maska, kosmetická masáž, alginátová maska, úprava obočí, pleťový krém. Ošetření trvá cca 90minut.

Kúra pro problematickou (aknózní) pleť s ošetřením očního okolí zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, změkčující gel, hloubkové čištění pleti, zklidňující ampule nebo ampule na aknózní pleť, bylinná tonizační maska, kosmetická masáž, mikromasáž očního okolí, obklad na oční okolí, oční maska, alginátová maska, úprava obočí, oční krém, pleťový krém. Ošetření trvá cca 110 minut.

 

HYPOALERGENNÍ KÚRA Z MOŘSKÝCH ŘAS je kosmetické ošetření, které zajistí pleti termoregulaci, zjasnění, vyhlazení a jemnou exfoliaci. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti 30+, 1x za měsíc

Hypoalergenní kúra z mořských řas zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, změkčující gel, hloubkové čištění pleti, kosmetická masáž, zklidňující ampule nebo Antistres liftingové sérum, alginátová maska s mořskou řasou, úprava obočí, pleťový krém. Ošetření trvá cca 90 minut.

Hypoalergenní kúra z mořských řas s ošetřením očního okolí zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, změkčující gel, hloubkové čištění pleti, kosmetická masáž, mikromasáž očního okolí, zklidňující ampule nebo Antistres liftingové sérum, alginátová maska s mořskou řasou, obklad na oční okolí, oční maska, úprava obočí, oční krém, pleťový krém. Ošetření trvá cca 110 minut. 

 

REMODELLING BIOLOGICAL KÚRA  je exkluzivní ošetření, které má remodelační, výživný, hydratační, liftingový, protivráskový, restrukturalizační a ochranný účinek. Přípravky obsahují látky s excelentním komplexním účinkem na pleť, neobsahují návykové složky. Suroviny jsou pečlivě kontrolovány po stránce čistoty a účinku. Jsou nekomedogenní (nezatěžují kůži a póry). Součástí je speciální remodelační masáž. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti 35+, 1x za měsíc

 

účinek

Remodelling Biological kúra zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, Remodelling elixir, speciální remodelling masáž, liftingová Collagen active maska, úprava obočí, Remodelling krém. Ošetření trvá cca 90 minut.

Remodelling Biological kúra s ošetřením očního okolí zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, Remodelling elixir, speciální remodelling masáž, mikromasáž očního okolí, liftingová Collagen active maska, oční maska, obklad na oční okolí, úprava obočí, oční krém, Remodelling krém. Ošetření trvá cca 110 minut.

 

MY SECRET 24K GOLD je luxusní kosmetická kúra pro náročnou pleť. Luxusní komplex mikropráškového 24 Ka zlata a vysoké koncentrace koloidního zlata, kaviáru, rostlinných buněčných extraktů, protivráskových aktivních látek a vitaminových mikrokapsulí, posouvá hranice v péči o pleť v kosmetický ceremoniál. Jedinečnost umocňuje průvodní certifikát, který potvrzuje TOP kvalitu a deklaruje obsah účinných látek. Doporučuji 1x za měsíc, 40+, vhodné pro všechny typy pleti, vyjma citlivé a poškozené

My secret 24K GOLD zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, 24K GOLD elixir, kosmetická masáž, Collagen active maska, úprava obočí, 24K GOLD krém. Ošetření trvá cca 90 minut.

My secret 24K GOLD s ošetřením očního okolí zahrnuje: povrchové čištění pleti, enzymatický peeling, 24K GOLD elixir, kosmetická masáž, mikromasáž očního okolí, obklad na oční okolí, oční maska, Collagen active maska, úprava obočí, oční krém, 24K GOLD krém. Ošetření trvá cca 110 minut. 

 

LIFTINGOVÁ KÚRA NA DEKOLT A POPRSÍ pro zpevnění a upravení vzhledu. Doporučuji 1x za měsíc, 35+

Liftingová kúra na dekolt a poprsí zahrnuje: povrchové čištění, aktivní peeling, speciální remodelling masáž, Antistres liftingové sérum, které zapracuji hloubkově ultrazvukem, Collagen active maska, závěrečný krém. Ošetření trvá 60 minut.

 

Kosmetická kúra je velmi exkluzivní ošetření, u kterého používám speciální alginátové masky, které jsou velmi oblíbené svými účinky - mají zklidňující efekt, silný liftingový efekt, vyrovnávají oční tlak, zajišťují exfoliaci a dočištění pleti, rozjasňují. For life & Madaga používá alginátové masky z Francie, z okolí Bretaně, kde jsou největší mořské pěstírny řas, které patří k nejkvalitnějším na světě.

Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, její význam - dochází ke zlepšení tvorby váčků a kruhů pod očima,zjemnění drobných vrásek kolem očí, působí proti únavě a bolesti hlavy, zlepšuje se zprůchodňování dutin, dochází ke zklidnění a osvěžení oteklých víček, oddaluje se proces stárnutí, pokožka očního okolí je dokonale hydratovaná. 

Remodelling masáž je speciální druh kosmetické masáže, který má remodelační a liftingový účinek. 

 

Ke každému kosmetickému ošetření si můžete vybrat z daných kosmetických přístrojů, barvení obočí a řas nebo epilaci (vše v ceníku).

Kosmetické přípravky si můžete u mě zakoupit i pro domácí použití, poradím, jaké  jsou pro Vás vhodné. Ideální je zakoupení kompletní sady pro péči o pleť, která obsahuje vše potřebné. Prodávám také konopné výrobky české společnosti Annabis.

Na kosmetické ošetření nechoďte s oparem, ani žádným onemocněním jako je rýma, ekzém v obličeji, atd. Choďte prosím na domluvený termín včas, ne pozdě, ani příliš brzy a bez rodinných příslušníků, abych mohla v klidu pracovat a Vy jste si službu užily. Pokud budete mít zpoždění více jak 15 minut, nebude možné provést celé kosmetické ošetření. Vypněte si mobilní telefon. Více v ceníku zde www.studio-sarka.cz/cenik/