NAPAŘOVAČ S OZONIZÉREM A AROMATERAPIÍ

Změkčuje kůži, otevírá póry, stimuluje krevní oběh v kůži, urychluje krevní oběh a metabolismus, obnovuje přirozenou kyselost kůže, výrazně zlepšuje výsledky masáže. Vhodný pro všechny typy pleti, délka ošetření závisí na typu pleti, 5 - 15 minut. Používám standartně k základnímu kosmetickému ošetření. 

 

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Používá se k ošetření pleti proti předčasnému stárnutí. Pracovní hlavice využívá jevu kavitace. Hlavice má kovovou špachtli, která šíří ultrazvukové vlny po povrchu kůže a uvolňuje odumřelé buňky. Při ošetření dochází k odstranění zbytků líčidel a nečistot usazených v mazových žlázách. Další funkcí je zapracování aktivních látek do pokožky. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace.
 
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, kavitační peeling, vyživující sérum, sonoforéza, zklidňující krém


ULTRAZVUK
 
Ultrazvuk je systém pro intenzivní transport účinných látek do pokožky. Přístroj za použití ultrazvuku vpracuje účinné přípravky do mezibuněčného prostoru, účinek jedné procedury probíhá ještě v průběhu následujících 72 hodin. Léčba je zcela bezbolestná, při ošetření klientka může cítit mírné vibrace vycházející z hlavice. Ultrazvuk zpevňuje strukturu kůže, zmenšuje povrchové vrásky, obnovuje kolagen, redukuje kruhy a váčky pod očima, čistí póry.
 
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, účinné sérum, ošetření ultrazvukem, krém 
 
 
GALVANICKÁ ŽEHLIČKA - IONTOFORÉZA
 
Galvanický přístroj na stejnosměrný proud s konstantní intenzitou. Používá se k usnadnění pronikání kosmetických přípravků a k hlubokému čištění obličeje. Vhodné na podráždění kůže, rozšířené krevní cévy, rosacea, zvětšené póry, omrzliny, cévní neurózu. Zaměřuje se na hlavní zdroje stárnutí.
 
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, ošetření galvanickou žehličkou, krém
 

VYSOKOFREKVENČNÍ PROUDY - OZONIZÉR
 
Při používání vysokofrekvenčních proudů vzniká malé množství tepla v tkáních. Zařízení vytváří ozón, který má dezinfekční a antiseptický účinek. Efektivně léčí, redukuje a odstraňuje akné, zpevňuje, omlazuje pleť, působí proti vráskám. Proudy mají také účinek na oběhový systém a autonomní nervová zakončení. Ošetření je vhodné také na poruchy citlivosti kůže, svědění, omrzliny.
 
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, ošetření proudy, účinné sérum, zklidňující krém
 
 
STUDENÉ A TEPLÉ KLADIVO
 
Moderní studené a teplé kladivo pro ošetření obličeje. Jedna strana poskytuje teplo, působí na uvolnění svalů, kůže, pórů a druhá strana, studená hlava, se používá ke zklidnění pokožky, zmírnění vrásek a vyhlazení pleti. Velmi doporučuji použít po ošetření mikrodermabrazí. Hlavice se zahřívá na 40 ´C a chladí na 10 ´C. Teplou hlavici lze použít jako alternativu místo napařovače k základnímu kosmetickému ošetření.
 
 
MODRÉ SVĚTLO 
 
Přístroj za pomoci tepelného záření a paprsků modrého světla eliminuje mikroorganismy a bakterie, které jsou příčinou většiny druhů akné. Uklidňuje záněty a opuchliny. Tepelné záření aktivuje lymfatický systém a odvod škodlivých látek. Přístroj je bezpečný a vhodný na většinu druhů akné (pro mírné a středně těžké formy). Diody neobsahují ultrafialové paprsky.
 
Ošetření zahrnuje: povrchové čištění pleti, účinné sérum, ošetření modrým světlem, zklidňující krém
 
 
DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE
 
Mikrodermabraze je procedura, při které pomocí brusné diamantové vrstvy a sání odstraníme vrchní vrstvu pokožky. Je to postup, který účinně snižuje jemné vrásky, jizvy po akné, černé tečky, milia. Stimuluje buňky, redukuje rozšířené póry, zlepšuje prokrvení, zjemňuje povrchové pigmentové skvrny a vytváří kolagen. Je to velmi populární, neinvazivní kosmetická procedura, která přináší skvělé výsledky hned po prvním použití. Výhodou je bezpečná, řízená hloubka oděru. Je alternativou k neoblíbeným chemickým peelingům, posiluje obranyschopnost kůže.
 
Ošetření provádím pouze jako samostatný úkon. Série 5 - 10 ošetření, po 10 - 15 dnech, při akné po 3 týdnech. Po ošetření může nastat otok kůže, brnění, svědění, přecitlivělost, zmizí po 24 - 48h, je nutné se alespoň týden vyhnout slunci, denně používat krémy s vysokým ochranným faktorem, nejméně 30, vyvarovat se koupání ve chlorované vodě 72h po ošetření.
 
Ošetření zahruje: povrchové čištění pleti, ošetření dermabrazí, účinné sérum, maska, zklidňující krém


Kontraindikace, při kterých se nesmí kosmetické přístroje používat jsou: těhotenství, porušená kontinuita kůže, nemoci plísňové, bakteriální, virové a duševní. Hnisavá a zánětlivá onemocnění kůže a měkkých tkání, horečky, epilepsie, rakovina. Partie kůže, pod kterými je kov. Naslouchací zařízení, kardiostimulátor, umělé srdce, vysoký krevní tlak, diabetes, onemocnění srdce, aktivní plicní tuberkulóza, onemocnění vnitřních orgánů, astma, rosacea, kožní alergie, u dermabraze - keloidní jizvy.

Více v ceníku zde www.studio-sarka.cz/cenik/