PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Prodloužení a zhušťování řas provádím klasickou metodou řasa na řasu již několik let, řasy jsou vytvořeny tak, aby byly k nerozeznání od vlastních a přesto byly maximálně odolné. Lepí se jednotlivě na přírodní řasy, jsou lehké a nezpůsobují vypadávání přírodních řas. Doba první aplikace může trvat 1 - 1,5 hodiny (záleží na počtu aplikovaných řas - až 200 na jednom oku). 
 
 
                                                                  
      
 
Další metodou je objemové prodloužení řas. Stala jsem se certifikovanou VIOLET Lashes® stylistkou pro objemové prodlužování řas HOLLYWOODSKÝ OBJEM®. Při této metodě aplikuji více umělých řas na jednu přirozenou, tzv. vějířky.  Používají se velmi tenké řasy a podle počtu aplikovaných řas také tuto techniku popisujeme, dvě umělé řasy na jednu přírodní jako 2D, atd. Tato technika se skvěle hodí ke klientkám, které mají málo svých řas nebo mají řasy řídké, případně požadují dramaticky vypadající řasy - až 15D. Aplikace je delší než u klasické metody řasa na řasu (až 4 hodiny). Počet aplikovaných řas je 200-800 na jednom oku. U obou metod provádím tzv. vrstvení řas. 
 
Objemová technika zaznamenala velký boom v roce 2011 v Rusku. Českou republiku zasáhl tento zvrat v roce 2013, kdy Ekaterina Kimlova jako první tuto techniku představila a provedla také první školení. Paní Ekaterina Kimlova je zakladatelkou a majitelkou značky VIOLET Lashes® a jsem velmi hrdá na to,že i já jsem proškolena právě její značkou.
 
 
Před první aplikací přijďte nenalíčená. Prodloužení neprovádím u příliš citlivých očí, zánětu spojivek nebo očního víčka. Dále nesmí mít klientka ječné zrno, virovou infekci, sennou rýmu. Každá klientka je poučena o péči o prodloužené řasy a je si vědoma, že při nesprávné péči nebo při nedodržování doporučené doby doplnění řas nemohu zaručit kvalitu provedené práce. Velký vliv na řasy má individuální stav organismu klientky - stres, toxikóza, podstoupená narkóza nebo léčba antibiotiky, menstruace a některá vnitřní onemocnění. Od těchto faktorů se odvíjí i doba nošení prodloužených řas. Doplnění provádím po 2-3 týdnech. Upozorňuji, že délka a cena doplnění se odvíjí od počtu (stavu) zbylých řas. V případě, že přijde klientka na doplnění a bude mít řasy příliš vypadané nebo nebude mít dokonce žádné, účtuji jako novou aplikaci řas, ale v náhradním termínu. Po 4 týdnech účtuji jako novou aplikaci řas. Časté pobyty u moře, návštěvy bazénů, solárií a sauny mohou dobu doplnění zkrátit. Nikdy se nesnažte si řasy sama odstranit. Na domluvený termín choďte prosím včas, ne pozdě, ani příliš brzy a bez rodinných příslušníků, abych mohla v klidu pracovat. Pokud budete mít zpoždění více jak 15 minut, již Vás nevezmu. Klientky z konkurenčních salónů objednávám pouze na novou aplikaci řas, nikoliv na doplnění. Více v ceníku zde www.studio-sarka.cz/cenik/

Péče o prodloužené řasy: 24 hodin po aplikaci se vyhněte kontaktu s vodou, 48 hodin se vyhněte kontaktu s párou a nikdy nepoužívejte nic mastného - odličovače, krémy, stíny, linky ani řasenku. Neprodlužuji nalíčené řasy!!! Pozor si dejte také při mnutí oka a při spaní na břiše. V případě potřeby pročesávejte opatrně kartáčkem. Denně používejte čistící pěnu pro odstranění nečistot.